Analysis of Pesticides and Mycotoxins in Cannabis Edibles

V tomto webináři se podíváme na vývoj, optimalizaci a klíčové parametry LC-MS/MS a GC-MS/MS metod pro analýzu mykotoxinů v sušenkách s marihuanou.

What GC Orbitrap MS Can Do for You

V tomto webináři prodiskutujeme, jak se data GC Orbitrap liší od ostatních MS systému jako jednoduché nebo trojité kvadrupóly a TOF/Q-TOF systémy. Podíváme se na technologii nebo cílenou a necílenou analýzu.

Shimadzu Theory & Key Principles Series - GC Session 9: Method Development

V deváté sérii webinářů společnosti Shimadzu o základních principech a fungování v plynové chromatografii se podíváme na vývoj metod od výběru lineru, nosného plynu, detektoru až po derivatizaci.

Koncentrátory v nabídce společnosti HPST, s.r.o ze zaměřením na novinku „D-EVA“

V tomto webináři se podíváme na problematiku výběru vhodného koncentrátoru pro přípravu vzorků a zaměříme se na naši novinku koncentrátor D-EVA – odpařování za podtlaku v kombinaci s ohřevem a odstřeďováním.

Application of Two-Dimensional Gas Chromatography with Mass Spectrometric Detection for Analysis of Pesticide Residues in Foodstuffs

V tomto webináři bude Radim Štěpán ze SZPI Praha hovořit o pokrocích v instrumentaci a analýzách především GCxGC-TOFMS, které ve spolupráci s VŠCHT Praha používají pro analýzu reziduí pesticidů.

It’s Peak Season for Great Peak Shape: Tips and Tricks on Troubleshooting GC Chromatography

V tomto webináři se podíváme na nejčastější problémy, se kterými se můžeme setkat v plynové chromatografii a logickým přístupem nalezneme jejich hlavní příčiny a odstraníme je.

Fast Analysis of Pesticide Residues in Food Samples Using GC/MS/MS

V tomto webináři vyhodnotíme možnosti rychlých metod pro analýzu pesticidů v různých druzích ovoce a zeleniny pomocí technologií Agilent Intuvo GC ve spojení s QQQ MS/MS detektorem.

Inside the Lab with Phenomenex - GC

Unikátní Phenomenex „Inside the Lab“ webináře Vám umožní nejen získat znalosti od různých odborníků z oboru, ale umožní Vám také klást otázky v reálném čase a stát se tak součástí diskuse.

One Instrument, Two Analyses: Residual Solvents & Terpenes on the Agilent Intuvo 9000 GC/MS System

V tomto webináři se podíváme na klíčové aspekty pro analýzu zbytkových rozpouštědel v produktech s obsahem kanabinoidů pomocí Headspace GC/MS a analýzu terpenů na stejném instrumentu s kapalným nástřikem.

Pesticide Analysis FAQs with Julie Kowalski, Cannabis and Hemp Testing Consultant

V tomto webináři zaměřeném na testování pesticidů v konopí budeme mluvil o nejdůležitějších parametrech Vašich metod a experimentech potřebných při zavádění postupů pro analýzu pesticidů ve Vaší laboratoři.
 

Mohlo by Vás zajímat

„GC×GC Separace“, Alan Griffiths na setkání London Metabolomics Meeting of RSC

Novinka v portfoliu. Koncentrátor D-EVA

K mokřadu kohoutek nepřišroubujete

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.